6 weidera - filmyPoniżej przedstawiamy filmy instruktażowe obrazujące jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia 6 weidera. Pamiętajmy, że dokładne wykonywanie ćwiczeń i przestrzeganie zasad, o których wcześniej wspominaliśmy jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na końcowy efekt naszego wysiłku.


A6W - motywacja

Każdy z nas chciałby mieć piękny, płaski brzuch. Problem w tym, że większość z nas chciałaby to osiągnąć bez zbędnego wysiłku, a jeszcze lepiej jeżeli dałoby się to osiągnąć w kilka godzin. Każdy z nas chciałby mieć coś od razu i nie rozumie tego, że do osiągnięcia pewnych efektów potrzebny jest czas.


Nasze mięśnie to nie plastelina i nie da się ich szybkim ruchem wymodelować, dlatego też potrzebują one czasu, a szczególnie naszego wysiłku. Ćwiczenia fizyczne mogą nas po pewnym czasie zniechęcić co może być powodem tego, że zaniechamy dalszych ćwiczeń. Aby zapobiec takim sytuacjom warto przed rozpoczęciem każdych ćwiczeń odpowiednio się zmotywować do działania, pomyśleć o efektach jakie osiągniemy na koniec, o tym, że wreszcie będziemy mieli swój wymarzony płaski brzuch.

Kto ukończy cały 42-dniowy cykl ćwiczeń może być z siebie dumny, ponieważ Aerobiczna 6 Weidera nie jest wcale łatwym zestawem ćwiczeń. Pamiętaj! Jeżeli poczujesz zwątpienie i będziesz chciał przestać wykonywać 6 Weidera przypomnij sobie dlaczego w ogóle zacząłeś to robić, jaki cel chciałeś osiągnąć. Warto jest trochę przecierpieć aby później mieć satysfakcję z osiągniętego celu.